LZS Sudety Giebułtów - strona nieoficjalna

Stella na łopatkach ..

• autor: Tifosi10, 2011-08-29 12:21

28 sierpień.  Bez wątpienia  możemy zaliczyć mecz ze "Stellą" do udanych.

Od początku na boisku bardziej rozegrani byli zawodnicy  z Lubomierza lecz po kilku minutach wszystko się zmieniło po genialnej sytuacji przeprowadzonej przez "Sudety" gdy "Jaro" popisał się pięknym dośrodkowaniem a "Ułan" sprytnie prześliznął się przez obronę i wpakował piłkę do bramki.Ta akcja na pewno pomogła się odblokować zawodnikom z Giebułtowa. Po pierwszej bramce dla Giebułtowa padło wiele pięknych i celnych strzałów ze strony Lubomierza jak i Giebułtowa. Świetnymi interwencjami popisał się nowy nabytek "Sudetów" bramkarz Przemysław Kuk. po kilkunastu minutach akcje sam na sam z bramkarzem przeprowadził znów "Ułan" który bez kłopotów zapakował piłkę do siatki.Po kilku chwilach ładnym rozegraniem a w konsekwencji bramką popisali się zawodnicy "Stelli" strzelając bramkę.Niedługo jednak sędzia odgwizdał rzut wolny dla Giebułtowa który wykonywał "Kajtek" który popisał się niesamowitym silnym i precyzyjnym strzałem w długi róg bramki.(rz.wolny odległość ok. 22 m. od bramki). Trybunę Giebułtowskiego boiska ogarnął szał wszyscy się cieszyli.Niedługo po tym wszedł Bartosz Zakrzewski oraz Marcin Kogut którzy o malutki włos nie zdobyli by po jednej bramce.Jak na razie Sudety w A klasie radzą sobie wyśmienicie .
T.10

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Błękitni Studniska Dolne 1:4 Orzeł Platerówka
Skalnik Rębiszów 1:2 Cosmos Radzimów
Bazalt Sulików 0:2 Stella Lubomierz
Chmielanka Chmieleń 2:3 LZS Sudety Giebułtów
Kwisa Świeradów Zdrój 1:1 Gryf Gryfów Śląski
Pogoń Markocice 4:1 LZS Radostów
Włókniarz Leśna 2:0 Jaśnica Opolno Zdrój

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.